Artan Latifi fiton bastin rreth “EL Anamorava”, qeth shokun e tij (Video)

Derbi ndërmjet Gjilanit dhe Dritës i fituar ne futbollistët e Bekim Isufit, i ka sjellur një bast të fituar portierit të Dritës Artan Latifit.

Ky i fundi kishte vënë bast me një mik të tij se nese do të pranonte gol në derbi do të prente flokët dhe nuk do të pranonte do ti hiqte shokut të tij flokët. /gazetaolle/

Ndiqeni videon:

Sign In Gjilani Guide | Gjilan.Org

Account details will be confirmed via email.

Reset Your Password