A dëshironi biznesi juaj të shfaqet tek Guida e Gjilanit ? Ne ua ofrojmë këtë shërbim falas. Vetëm na kontaktoni tek info@gjilan.org me të dhënat e biznesit tuaj si: Emri, Adresa dhe GPS koorinatat nga Google Map. Bisnezi juaj pa pagesë do të shfaqet në hartën e Guidës së Gjilanit, ndërsa nëse dëshironi t’i vendosni …

Read more

Ministri i Financave, Avdullah Hoti, i cili mori pjesë në përurimin e 15 autobusëve të rinj të Trafikut Urban në Prishtinë bashkë me kryetarin e Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka shprehur kënaqësinë e tij që pas një pune të gjatë, ia kanë dalë që qytetarëve të Prishtinës t’ju mundësohet një trafik urban më modern. …

Read more

KEDS njofton se nesër në disa qytete të Kosovës nesër do të ketë ndërprerje rryme. Më poshtë janë zonat që do të kenë ndërprerje të rrymës elektrike: 1. Më 05.04.2016 në NS 35/10 kV Kllokot do të shkyçet: • Dalja 10 kV Sllatina (61065002) prej orës 10:00 deri në orën 11:30. Gjatë kohës sa do …

Read more

Parku i ri në lagjen Dardania I është shumë afër përfundimit, bile veç se nuk ka përfunduar. Në fakt, 2 fusha të rejat, njëra nga të cilat është për Futboll, tjetra për Basketboll kanë përfunduar dhe gjendja e tyre duket për mrekulli. Fushat në parkun në lagjen Dardania, e cila ndryshe njiher si Gavran, duket …

Read more

Gjilani ka arritur marrëveshje me mesfushorin ofanziv Alban Rexhepin. Rexhepi vjen nga kampionati i Shqipërisë ku ka mbrojtur ngjyrat e Laçit. Gjilanasi sot iu është bashkangjitur ekipit në stërvitje. Ju kujtojmë se Rexhepi është produkt i akademisë së KF Gjilanit.

Read more

Ka nisur sot ndërtimi i rrugës me katër korsi Gjilan-Bujanoc, projekt ky, i cili, implementohet me finacim qind për qind të Komunës së Gjilanit. Hapjen zyrtare të këtij projekti të hyrje-daljes Gjilan-Bujanoc e ka bërë kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri me bashkëpunëtorë, i cili ka thënë se Gjilani duhet të kapërcej nga kjo …

Read more

Sign In Gjilani Guide | Gjilan.Org

Account details will be confirmed via email.

Reset Your Password